Győri Gáspár emlékdíj

Bejegyzés ideje: 2009. március 20., péntek. Kategória: Hírek. Szerző: cs.-bogyo-katalin

Győri Gáspár emlékdíjat ez évben márciusban adták át, a neves könyvtárostanár halálának évfordulóján a Főváros XII. kerületében. A díjat 2003-ban alapította Hock Zsuzsanna, mint kerületi szaktanácsadó. A díjazottak sorában van Dercsényi Krisztina, Petri Ágnes, maga az alapító is.

Ez évben a Németvölgyi Általános Iskola könyvtárostanára: Sánta Szabolcsné vette át a kitüntetést.

Gratulálunk!

Szólj hozzá!

*