Tagjaink 2010-ben
S.sz. | Név | Település | Nyugdíjas |
1. | Ambrus Lívia | Zirc | |
2. | Bakonyvári Andor | Bakonybél | |
3. | Baliné Kuhár Anna | Veszprém | |
4. | Balogh Ferencné | Veszprém | X |
5. | Baráth Szilvia | Devecser | |
6. | Benácsné Markos Etelka | Tapolca | |
7. | Benczikné Tóth Magdolna | Zirc | |
8. | Bieberné Réz Ágnes | Zirc | |
9. | Borián Beatrix | Veszprém | |
10. | Budai László | Várpalota | |
11. | Czeglédi Imréné | Tapolca | X |
12. | Czigler Anna | Tapolca | X |
13. | Cziráki Erzsébet | Balatonalmádi | X |
14. | Csiszár Miklós dr. | Veszprém | X |
15. | Csordós Róbert | Veszprém | |
16. | Dankó Friderika | Balatonalmádi | |
17. | Ekkerné Bernád Zsuzsanna | Balatonfüred | X |
18. | Elek Miklós | Balatonfüred | X |
19. | Esztergályos Éva | Balatonfüred | |
20. | Fábiánné Sáray Anna | Balatonalmádi | |
21. | Ficzkó Zita | Devecser | |
22. | Fodor Gézáné | Veszprém | X |
23. | Györgydeákné Takács Hajnalka | Balatonkenese | |
24. | Hadnagy Imre | Veszprém | X |
25. | Hermann István dr. | Pápa | |
26. | Hoffmann Valéria | Devecser | |
27. | Kapronczai Kinga | Tapolca | |
28. | Karika Erzsébet | Balatonfüred | X |
29. | Kaszásné Ferenczi Anna | Felsőörs | X |
30. | Kertész Károly | Tapolca | X |
31. | Koncz Józsefné | Várpalota | X |
32. | Kotmayer Józsefné | Pápa | X |
33. | Kovács Emil | Devecser | X |
34. | Körmendi Istvánné | Devecser | |
35. | Kripli Bernadett | Balatonalmádi | |
36. | Magyar Istvánné | Noszlop | X |
37. | Mátisné Szabó Erzsébet | Nagyvázsony | |
38. | Molnárné Baumgartner Edina | Devecser | |
39. | Muzsi Lászlóné | Tapolca | |
40. | Nagy Eörsné | Tapolca | |
41. | Nagy Judit | Balatonalmádi | |
42. | Nagy Károlyné | Zirc | X |
43. | Nagy Tiborné | Veszprém | |
44. | Nemes Hajnalka | Tapolca | |
45. | Németh Ákosné | Balatonfüred | X |
46. | Németh István Péter | Tapolca | |
47. | Orbán Józsefné | Tapolca | |
48. | Pákozdi Éva Szilvia | Veszprém | |
49. | Pálmann Judit | Veszprém | |
50. | Papp Renáta | Balatonalmádi | |
51. | Pardiné Mórocz Magdolna | Veszprém | |
52. | Péntek Ilona | Devecser | X |
53. | Péringer Petra | Tapolca | |
54. | Petres Dezsőné | Litér | X |
55. | Pongrácz Tímea | Kolontár | |
56. | Praznovszky Mihály dr. | Nemesvámos | X |
57. | Putz Judit | Nemesvámos | X |
58. | Rappné Kulcsár Lívia | Ajka | |
59. | Rosta Róbertné | Balatonfüred | X |
60. | Sárköziné Sárovits Hajnalka | Balatonfüred | |
61. | Schall Bernadett | Veszprém | X |
62. | Schreiber Márta | Veszprém | |
63. | Serfőző Orsolya | Balatonfüred | |
64. | Soponyai Ilona | Balatonfüred | |
65. | Szabóné Vörös Györgyi | Veszprém | |
66. | Szántainé Ruzsa Marianna | Badacsonytomaj | |
67. | Szíjártó Árpád | Siófok | X |
68. | Szíjártó Árpádné | Siófok | X |
69. | Szokoli Renáta | Tapolca | |
70. | Szóllás Péter | Balatonalmádi | |
71. | Szűcs Lászlóné dr. | Veszprém | X |
72. | Takács Anna | Devecser | |
73. | Tilhof Endre | Ajka | X |
74. | Torma (Iván) Zsuzsanna | Balatonfüred | |
75. | Tóth Györgyi | Balatonfüred | |
76. | Tóth-Bencze Tamás | Balatonfüred | |
77. | Tóthné Wittmann Borbála | Balatonfüred | |
78. | Váminé Molnár Emma | Pápa | |
79. | Varga Béla | Veszprém | X |
80. | Varga Károlyné | Tapolca | X |
81. | Vasáros Ferencné | Tapolca | |
82. | Volekné Temesi Zsuzsanna | Várpalota | |
83. | Wágner Lászlóné | Veszprém | X |
84. | Wágnerné Horváth Emőke | Veszprém | |
Testületi tagok | |||
1. | Nagy László Városi Könyvtár és Szabadidő Központ | Ajka | |
2. | Városi Könyvtár | Balatonfüred | |
3. | Devecseri Városi Könyvtár és Művelődési Ház | Devecser | |
4. | Wass Albert Könyvtár és Múzeum | Tapolca | |
5. | Eötvös Károly Megyei Könyvtár és Közművelődési Intézet | Veszprém | |
6. | Békefi Antal Könyvtár, Művelődési Ház és Tourinform | Zirc | |
7. | Jókai Mór Városi Könyvtár | Pápa | |
84 egyéni+ 7 testületi tag | |||
Összesen: 91 tag | ebből nyugdíjas | 31 |